Медичне обслуговання

дітей раннього і дошкільного віку  забезпечує  старша медична сестра Валентина Томайчук -  пропагує здоровий спосіб життя серед дітей і батьків вихованців,  здійснює контроль за санітарним станом приміщень і території ДНЗ, готує дітей до лікарського огляду, бере участь в огляді їх лікарем-педіатром М.Марковською, проводить антропометричні виміри і виконує всі призначення лікаря-педаатра. Систематично контролює дотримання санітарно-епідемічного режиму, проводить оздоровчі заходи ,здійснює контроль за дотриманням режиму дня, гігієною проведення ранкової гімнастики і фізкультурних занять. Відвідує фізкультурні заняттяв кожній віковій групі з метою вимірювання пульсу . Проводить профілактичну роботу інфекційних ,  застудних, кишкових захворювань. Здійснює  санітарно-просвітню роботу серед працівників, батьків   вихованців і  дітей.

Слідкує за доброякісним харчуванням дітей, складає щоденне меню, картотеку блюд, контролює правильність приготування їжі, збереження продуктів харчування, дотримання строків реалізації,  натуральних норм харчування, організовує дієтичне харчування відповідно дод довідок лікаря - педіатра.

Враховуючи результати  систематичного  аналізу     виконання норм харчування дошкільнят  ( який здійснює завідувач закладу Т.Грицак )   з розрахунку фактичного споживання продуктів однією дитиною за основними  життєво необхідними видами продуктів  зробили висновки :    харчування вихованців  здійснюється   відповідно  до норм.Асортимент продуктів відповідає розподілу продуктового набору за основними групами та видами продуктів
Аналіз   організації харчування свідчить про  збалансоване співвідношення  білків,  включаючи білок тваринного   походження, вуглеводів,   жирів в раціоні дошкільнят закладу,   використання   широкого асортименту продуктів

.